top of page

טיולים לשוקי עתיקות בחו"ל

הרמס אניה פלייר2 (002).jpg

מטיילים איתנו

Hermes Flying Market
מבית ימי בנימינה
כל הרעיון התחיל מכם, כששאלתם אותנו מאיפה אנחנו מביאים את הדברים היפים ולאיזה ירידים בעולם אנחנו נוסעים ?
אז שמחנו להרים את הכפפה ולשתף אתכם בידע ובנסיון שלנו ולטוס יחד לטיול מרתק בשוקי העתיקות והוינטג’ השווים באירופה, אלה שהמקצוענים מגיעים אליהם.
הטיול שלנו הוא מיוחד וייחודי לחווית הוינטג' והעתיקות. נבקר בירידי עתיקות עצומים ומרוחקים שמתקיימים מספר מצומצם של פעמים בשנה, נקפוץ למכירות חצר קטנות, נשלב שוקי פשפשים, ונגיע לחנויות השוות בעיירות המנומנמות בדרכים הצדדיות והנסתרות.
היעדים של הטיולים נבחרים בקפידה והם מרוחקים שעות נסיעה  מערי הבירה. במקומות אלה נמצאים הירידים העצומים עם מאות רבות של סוחרים ממגוון מדינות באירופה, מאות משאיות ענק שמלאות בכל טוב, אלפי אלפי פריטים, ועם קהל מבקרים של סוחרים מכל העולם שבאים להצטייד לחנויות שלהם, וכמובן יעד נחשק לאלפי מבקרים, למעצבים, אומנים, אספנים ומכורי השווקים. 
טיול צבעוני ומלא השראה בקבוצה קטנה ואיכותית 
אנחנו יוצאים לטיולים פעמיים בשנה

איטליה פיימונטה אביב /מרץ 
אנגליה מידלנדס מאי / יוני 


תאריכי הטיולים לעונה הבאה 2025
התאריכים יתפרסמו בחודשים הקרובים בסמוך לפרסום התאריכים של הירידים בחו"ל
 

תוכניות הטיול המלאות נשלחות למייל של כל מי שהשאיר פרטים כאן באתר
לא קיבלתם את המייל ? דברו איתנו 

About Our Leather

 (1)  לאן נוסעים

היעדים שלנו הם :
אנגליה- למידלנדס של אנגליה, ארבע שעות צפונה מלונדון
איטליה - פיימונטה, שעתיים מערבה ממילאנו

אנגליה אנגליה היא מלכת העתיקות, הירידים, השווקים, הוינטג' והשמירה על המסורת. 
ניסע לירידי הענק, אלה מהתוכניות של ה BBC שמתרחשים רק מספר פעמים בשנה, עם אלפי מציגים, עם משאיות הענק מכל היבשת שממלאות את הדשאים העצומים והירוקים באלפי פריטים גדולים, ענקיים, וקטנים, יחד עם האנגרים רבים שמשובצים במתחם. נבקר במגוון אירועי וינטג' ועתיקות נקודתיים שקורים באזור בתקופה שירידי הענק מתרחשים. נגיע לעיירות ציוריות ומנומנמות בדרכים הצדדיות באזורים הכפריים של המידלנדס הירוק, שם גם נמצא את החנויות השוות והנסתרות את הפאבים המסורתיים והמבנים האנגלים היפהפיים. נלון במקום כפרי בסמיכות לירידי הענק. 
תאריכי הטיול של העונה הבאה יתפרסמו בהקדם
תוכנית הטיול נשלחת אוטומטית לכל מי שהשאיר פרטים
לא קיבלתם? דברו איתנו

 (2)  לאן נוסעים

היעדים שלנו הם :
אנגליה- מידלנדס, ארבע שעות צפונה מלונדון
איטליה - פיימונטה, שעתיים מערבה ממילאנו

איטליה מלכת השיק, היופי, העיצוב, הסטייל והחיים הטובים. ניסע לירידים שמתרחשים רק מספר פעמים בשנה עם מאות סוחרים מקצועיים ופריטים איכותיים ומגוונים. נטייל בשווקים במחוז פיימונטה, עם נוף האלפים המושלגים. מחוז פיימונטה הוא המחוז הצרפתי ביותר באיטליה עם השפעת העיצוב הצרפתי האוכל והסטייל. נבקר בשווקי רחוב, שווקי פשפשים וחנויות וינטאג' ועתיקות שוות  בערים באזור וגם בעיירות ימי ביניימיות ציוריות.לא נדלג על תעשיית רכבי היוקרה: פרארי למבורגיני פיאט מזאראטי יחד עם יינות האזור, היקבים, גבינות ריזוטו ועוד. נראה ונקנה גם פריטים בעיצובים איטלקיים. נדבר על המעצבים האיטלקיים האייקונים והעיצוב האיטלקי שהיו המובילים בעולם בתקופת Mid Century, שנות ה-50. אוליבטי, וספה, קאסינה, זנוטה, מולינו ועוד. נאכל פיצה איכותית מפיציולו מקומי, נשתה קפה בעמידה על הבר, ממש כמו המקומיים, ולא נפסיק להנות מהשפה היפה בעולם.
תאריכי הטיול של העונה הבאה יתפרסמו בהקדם

מה מיוחד בטיול איתנו

אהבה. הטיול ייחודי מרוכז ומתמקד בחווית שווקי הוינטג' והעתיקות. הטיול מבוסס על הידע האהבה והניסיון האישי שלנו. אנחנו מתמקדים באזורים מרוחקים (מרחק שעות נסיעה מעיר הבירה)  שם מתרחשים אחת לתקופה הירידים הגדולים והמקצועיים שמושכים אליהם קהל מבקרים ובעלי גלריות מכל העולם שמגיעים לכאן כדי להצטייד.
הטיול מגוון וכולל ירידים גדולים, מכירות חצר מזדמנות, מתחמי עתיקות, חנויות רחוב, שווקי פשפשים, וחנויות שוות בדרכים הצדדיות. מקומות שמגיעים אליהם רק כאלה שיודעים .
הטיול בהדרכה צמודה, יחס אישי, אווירה חברית. אוטובוס צמוד ומרווח.  לינה בקרבת אזור הירידים שמאפשרת הגעה מוקדמת ומאפשרת  גם טיול עצמאי ונפרד. אפשרות לבילוי משותף גם בשעות שמעבר לשעות הירידים.
חוויה ייחודית בקבוצה של מכורי שווקים

IMG_6251_edited.jpg
הטיול לשווקי העתיקות של אנגליה.jpg

הקבוצה

קבוצה קטנה ואיכותית של אוהבי הג'אנר
Vintage Anonymous

כבר טיילנו עם מטיילים מגיל 25 עד 85
כאן בתמונה הם יוצאים עם שחר לצייד

IMG_5981.jpeg
IMG_8688_edited.jpg

למה Hermes?

הרמס הוא שליח האלים במיתולוגיה היוונית, פטרון הרופאים, הגנבים, אל הסוחרים, מגן השווקים והאל השומר את הנודדים לארצות רחוקות.
הרמס שומר גם עלינו

המטיילים כותבים לנו

טיולים לשווקי עתיקות בחו"ל
המלצות
המלצות
המטיילים איתנו ממליצים על הטיול
המלצות
המלצות מהמטיילים איתנו
המלצות
המלצות של המטיילים
המלצות
המלצות
המלצות
bottom of page