top of page

מדיניות

תקנון האתר

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר, בין אם הם אדם פרטי, חברה, תאגיד או כל גוף שהוא  (להלן "הגולש").

בעצם השימוש באתר ובמדוריו השונים, מצהיר הגולש כי הוא מקבל על עצמו את תקנון האתר, כולל הרישא והסיפא שלעיל ומסכים להם באופן מוחלט. אם הגולש אינו מסכים לתנאי השימוש כולם או חלקם, אין הוא רשאי לעשות באתר כל שימוש.
התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים בשום אופן ייעוץ מקצועי כלשהוא.

האתר:yemei-binyamina.com    ,להלן- האתר, הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו שירותים שונים, מידע ומכירת מוצרים  להלן - המוצרים. האתר הינו בבעלות ימי בנימינה – אסנת ואיתן פרידמן, ע.מ. 053454294, השריג בנימינה.
האתר נבנה בפלטפורמת WIX והוא מנוהל בסטנדרטים של WIX לניהול אתרים, כולל תנאי אבטחת המידע באתר.

כל הרוכש מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.
תנאי השימוש באתר – רכישת מוצרים וקבלת מידע. רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל.

הפעולות המתבצעות באתר יהיו אך ורק למטרת קבלת מידע ו/או הזמנת מוצרים ו/או שירותים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת.

הזמנתו של הרוכש לקבלת מוצרים או שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:
(1) ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש ו/או התשלום הוסדר בדרך אחרת לשביעות רצון בעלי האתר;
(2) המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי;
(3) הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

מחירים, מוצרים וביצוע הזמנה
לפני ביצוע ההזמנה באתר  הגולש יתבקש להזין שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכתובת. בזמן ביצוע ההזמנה, הגולש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו יבצע את הקנייה וכן את מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר.

באתר מוצגות קטגוריות ובהן מצולמים מוצרים שונים, בנוסף, תמונות מוגדלות של כל פריט. התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את פירטי המוצר, איכות המוצר, צבעיו, גודלו ומחירו התמונות המצורפות באתר הן חלק בלתי נפרד מתאור הפריט. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה.
במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל, אנחנו מתחייבים להודיע באמצעות דואר אלקטרוני או טלפונית (על-פי בחירתנו) ללקוח על החוסר בפריט, ושומרים לעצמנו את הזכות להציע חלופה למוצר בצבע, גודל או מוצר חלופי. במידה והלקוח יאשר את ההזמנה בדואר אלקטרוני או טלפונית, ההזמנה תבוצע. במידה ולא, ההזמנה תבוטל .

פרטי רוכש המוצרים ואבטחת האתר
בעת ביצוע הזמנה לרכישת מוצרים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו'  (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לנו הזכות לפסול את ההצעה.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL) המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי בעלי האתר או מפעיליו לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי ישירות לחברת הסליקה, מבלי שיעברו דרך החברה בשום שלב של הרכישה. ברכישות באמצעות הטלפון הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג החברה, וזה יזינם ישירות לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את הפרטים בידי בעלי האתר. אנחנו משאירים לעצמנו את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש (למעט פרטי כרטיס אשראי) לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. בכל מקרה כזה, הנתונים לא ייוחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו בדרך כלשהיא.

החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים שלנו, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

תשלום בגין המוצרים
התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי או חשבון פייפל, והחיוב מתבצע בשקלים. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות, לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו ויפורטו דמי המשלוח המתאימים להזמנה. פרטי כרטיס האשראי יועברו באמצעות שרת מאובטח של חברת הסליקה כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, ניתן להזין את פרטי ההזמנה לצורך יצירת קשר טלפוני, על מנת להעביר את פרטי כרטיס האשראי. אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור לעסקה מחברת האשראי דרך חברת הסליקה. במידה ולא ינתן אישור לביצוע העסקה, אנחנו ניידע את הגולש ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק על מנת לדאוג למסגרת האשראי המתאימה. במידה ולא הסדיר הגולש את מסגרת האשראי, אנחנו רשאים לבטל את העסקה.

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים
המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים והם יעדים בה ניתן שירות דואר שליחים של דואר ישראל, למעט ערים או יישובים מסויימים, אליהם ההגעה כרוכה בתוספת תשלום עבור המשלוח. במצב בו לא נוכל להגיע למקום, נעשה תיאום עם הרוכש לדרך הגעת המוצר, לאיסוף עצמי,  או להחזר כספי . מחירי משלוח מוגדרים בתקנון המשלוחים. משלוח של פריטים בגודל חריג או כבדים מעל 10 קג מחייבים קבלת הצעת מחיר ספיציפית.
במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט, לא יחויב הגולש בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה תוך שבוע מיום הרכישה. בעלי האתר לא נושאים באחריות לגבי פריטים שנרכשו באיסוף עצמי ולא נאספו תוך שבועיים מיום הרכישה.
במידה ונבחרה אפשרות משלוח על-ידי דואר ישראל המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת.
במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.
אספקת המוצרים תיעשה באמצעות דואר שליחים ותהיה בהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר, מגיפה, סגרים וכד'), אנחנו נמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים או נקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח . אנחנו שומרים לעצמנו  את הזכות לעדכן מעת לעת, את מחירי המשלוחים בהתאם לצורך.

החזרת מוצרים וביטול הזמנות 
ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט, כל עוד לא נשלחו המוצרים אל הכתובת שנמסרה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה במייל.
מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא במצב הזהה למוצר כפי שהיה בחנות, והוא שלם באריזתו המקורית,
ניתן להחזיר אלינו תוך 14 יום ע"י משלוח אל כתובתנו  (המשלוח ישולם ויבוצע ע"י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין. כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר רק לאחר הגעת הפריט אלינו  ובשלמותו.
לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

בעלות ושמירה על זכויות  
האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות בעלי האתר וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש "להוריד" (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.
המשתמש מתחייב שלא להעלות  לאתר כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגראפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו'. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את בעלי האתר ו/או מי מטעמו ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ"ט עו"ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל. האתר מכיל קישורים "לינקים" לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. בעלי האתר מספקים לינקים אלו לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליהם, לתוקפם ולחוקיותם. רוכש המבקש לעשות שימוש בלינקים אלו, עושה זאת על אחריותו בלבד.
בעלי האתר יהיו רשאים לסגור את האתר, לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, אנחנו רשאים לשנות את תקנון האתר מעת לעת.
כל מחלוקת שתתגלע בין רוכש ו/או גולש באתר לבין בעלי האתר, הנוגעת לרכישה או כל פעילות אחרת באתר האינטרנט, תתברר בישראל בבתי המשפט בחדרה בלבד.

הגבלת אחריות
אנחנו  שואפים לכך שכל המוצרים יהיו באיכות הגבוהה ביותר אך יש לשים לב שמרבית המוצרים בחנות הן מוצרי עתיקות, וינטג', יד שנייה ואספנות שהיו בשימוש בעבר. ואי לכך נדרשת בדיקה מדוקדת של הפריט והתאמתו לקונה - תיאור הפריט כולל התמונות. הקונה יכול לפנות אלינו בבקשה לקבל פרטים נוספים על המוצר ותמונות נוספות. תמונות הפריט באתר הן חלק בלתי נפרד מתאור הפריט.
יחד עם זאת, ייתכנו מקרי תלונה  בהם זכאי הרוכש לפנות אלינו ולהתריע על כך. אנחנו נבדוק את התלונה, נהא רשאים להחליף במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר, לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

אנחנו לא נהייה אחראים על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.
בעלי האתר אינם אחראים על מוצרים שהתקנתם תלויה בקונה ושניזוקו כתוצאה מהתקנה לא נכונה.

בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הרוכש.

החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג' כלשהו שאינו בשליטה של בעלי האתר. בעלי האתר יהיו רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר
כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמו

 

כל האמור לעיל בכפיפות להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א - 1981

שיטות תשלום

Credit / Debit Cards
PAYPAL

Offline Payments

תשלומים
bottom of page